Gramy z Adidasem!

Aktualności

19.07.2020

UKS 141 Warszawa osiągnął bardzo korzystne porozumienie z naszym partnerem technicznym VitaSport, w wyniku którego będziemy grać i trenować wyłącznie w jednolitych strojach marki Adidas!

Wskazane wyżej porozumienie oznacza, że od 1 sierpnia 2020 r. w naszym klubie będą obowiązywać jednolite stroje treningowe i meczowe wraz z innym asortymentem piłkarskim. Wybór padł na asortyment Adidasa, bowiem produkty tej marki szczególnie w środowisku piłkarskim są powszechnie cenione za wysoką jakość, z czym właśnie chcielibyśmy być kojarzeni przez naszych podopiecznych i ich opiekunów!

Zamówienia na sprzęt sportowy można składać bezpośrednio w sklepie naszego partnera technicznego VitaSport przy ul. Olszynki Grochowskiej 11/15 w Warszawie lub telefonicznie ? 22 879 99 11. Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się właściwy odnośnik do zamówień online za pośrednictwem vitasport.pl, o czym niezwłocznie poinformujemy!

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że w wyniku zawartego porozumienia uzyskaliśmy preferencyjne warunki na zakup sprzętu sportowego Adidasa w sklepach VitaSport, a cały wynegocjowany przez klub rabat został w całości przekazany dla naszych podopiecznych, przez co sprzęt marki Adidas będzie dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo wszyscy zawodnicy i trenerzy naszego klubu będą mogli zakupić profesjonalne obuwie piłkarskie z rabatem 35% od ceny katalogowej oraz pozostały asortyment piłkarski na preferencyjnych warunkach.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: