I turnus LwM za nami

Aktualności

19.07.2020

Od razu po formalnym zakończeniu roku szkolnego zainaugurowaliśmy projekt Lato w Mieście z UKS 141. W dniach 29 czerwca – 3 lipca odbyła się pierwsza letnia półkolonia zorganizowana przez nasz klub!

– Dziewięćdziesiąt procent zaplanowanych zajęć udało się zrealizować, bowiem ze względu na wymogi MEN, MZ oraz GIS. Nie weszliśmy jedynie na basen. Przede wszystkim odbyliśmy w czasie pięciu dni obozu siedem treningów piłkarskich oraz trzy treningi motoryczne. Byliśmy również w kinie, na trampolinach w Hangarze 646 oraz zwiedziliśmy PGE Narodowy. Mieliśmy też kilka prac przy stołach, gdyż między innymi robiliśmy bransoletki UKS 141, kolorowaliśmy puzzle według swoich własnych projektów oraz tworzyliśmy sylwetkę ulubionego piłkarza – wylicza odpowiedzialny za kierowanie Latem w Mieście z UKS 141 Maciej Starczewski.

– Atmosfera w czasie całego obozu i zaangażowanie na treningach każdego dnia stało na świetnym poziomie, zwłaszcza podczas konkursu na największego turbokozaka przy ostatnim treningu obozu, gdzie każdemu zależało na jak najlepszym wyniku w każdej próbie. Mimo, że w półkolonii uczestniczyli zawodnicy z kilku roczników w jednej grupie to nie było żadnych większych problemów wychowawczych. Zdarzało się, że starsi koledzy bez podpowiedzi trenerów służyli pomocą i wsparciem dla młodszych. Jestem także bardzo pozytywnie zaskoczony zdolnościami motorycznymi oraz umiejętnościami piłkarskimi najmłodszych uczestników obozu z rocznika 2012. Mam nadzieję, że podczas Lata w mieście z UKS 141 wszyscy zawodnicy dobrze się czuli, fajnie spędzili czas, a przede wszystkim rozwinęli swoje umiejętności piłkarskie – dodał trener Starczewski.

Tymczasem serdecznie zapraszamy na II turnus Lata w Mieście z naszym klubem, które odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2020 r. Więcej szczegółów tutaj.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: