Kolejna wygrana Trampkarzy

Aktualności

23.09.2019

UKS 141 II Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Kamila Rutkowskiego i Bartłomieja Sikory pokonał na wyjeździe Unię II Warszawa 4:1 po bramkach Jana Moroza, Damiana Długokęckiego, Tymona Rezlera i Damiana Chmielewskiego.

Mateusz Gębarowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Odnieśliśmy pewne i zasłużone zwycięstwo nad rywalem. Przez większość spotkania kontrolowaliśmy jego przebieg, tworząc mnóstwo sytuacji i wykorzystując cztery z nich. O w pierwszej połowie rywale próbowali nawiązać z nami walkę, o tyle po korektach dokonanych w przerwie byliśmy nie do zatrzymania. Ogromne gratulacje dla całej drużyny, bo mimo krótkiej ławki utrzymywaliśmy wysokie tempo gry przez całe spotkanie. Choć wygraliśmy finalnie 4:1 to wynik powinien być dużo bardziej okazały, bowiem nie grzeszyliśmy skutecznością pod bramką miejscowych. Na indywidualne wyróżnienie zasłużył zdecydowanie Szymon Góraj, który zagrał fantastycznie w każdym elemencie, który powinien znajdować się w wachlarzu umiejętności nowoczesnego środkowego obrońcy.

U-14: Unia II – UKS 141 II 1:4
bramki:
Moroz, Długokęcki, Rezler (k), D.Chmielewski
UKS 141 II: Bonus – Ambroziak, J.Mazur, Sz.Góraj, Sitkowski – Długokęcki, Dąbkowski, Rezler, D.Chmielewski – Moroz, P.Patorski; Naumiuk, Jadczyk, T.Kumor.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: