Koniec sezonu 2019/2020

Aktualności

10.07.2020

Ostatnie treningi w sezonie 2019/2020 za nami. W celu podtrzymania tradycji corocznych meczów zawodników z ich rodzicami każdy z zespołów rozegrał mecz żegnający miniony sezon.

Tegoroczne mecze „UKaeSiaków” z ich bliskimi odbyły się w trzech lokalizacjach: Orliku w Parku Polińskiego oraz na boiskach Szkół Podstawowych nr 141 i 246. – Mimo poluzowania reżimu sanitarnego i możliwości organizacji większej imprezy nie zdecydowaliśmy się w tym roku na piknik kończący sezon w takiej formie jak to miało miejsce w poprzednich latach. Cieszymy się, że mimo momentami ekstremalnych warunków pogodowych każdy z zespołów samodzielnie lub połączony z innym mieli możliwość w mocno kameralnych gronach zmierzenia się ze swoimi bliskimi w boiskowej rywalizacji i podtrzymanie naszej długiej tradycji. Myślę, że wszyscy trzymamy kciuki, aby za rok zagrożenie związane z COVID-em ustało, a nasze pikniki wróciły do wcześniejszych kształtów. Jednocześnie dziękujemy Urzędowi Dzielnicy oraz dyrektorom szkół nr 141 i 246 za możliwość gry – powiedział Mateusz Gębarowski, Dyrektor Sportowy UKS 141.

Jednocześnie przypominamy, że od 3 sierpnia 2020 r. ruszają treningi dla roczników obozowych, tj. 2004-2012. Podkreślamy, że mogą wziąć w nich udział wszyscy, nie tylko uczestnicy obozu letniego w Lidzbarku. Z kolei od 17 sierpnia 2020 r. ruszamy z treningami dla wszystkich naszych zespołów, w ramach których „odrobimy” stracone w pierwszej połowie kwietnia zajęcia!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: