Podsumowanie gier żółtych Młodzików

Aktualności

02.11.2019

W rozwinięciu news?a podsumowanie ostatnich pięciu spotkań UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09) trenera Bartosza Wiśniewskiego, które zakończyły się bilansem 2-1-2.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Naszym przeciwnikiem był UKS Junior Zacisze i był to jak dotąd najlepszy występ w nowym sezonie. Pierwsza połowa to przewaga UKS 141, dwa piękne gole i wiele ciekawych akcji. Jeden błąd w defensywie i strata bramki. Po przerwie znów nasz gra wyglądała bardzo dobrze i tylko błędy indywidualne spowodowały, że po emocjonującej końcówce ostatecznie przegraliśmy 2:3, jednak duże brawa dla drużyny, głowy do góry i walczymy dalej!

U-12: UKS 141 – UKS Junior 2:3 (2:1)
bramki:
Krawczyński, Kępka
UKS 141: K.Lichosyt, Żemajtys, K.Nowak ? J.Wieczorek, Bura, R.Chmielewski, Ziencik, K.Sobota, Matusiak, Krawczyński, Kępka, Dzieliński, K.Brzozowski.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Za nami bardzo dobry mecz w wykonaniu grupy żółtej rocznika 2008/09. W niedzielne popołudnie mierzyliśmy się na wyjeździe z ekipą Białych Orłów. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando, graliśmy pewnie i mądrze w defensywie, a w ataku z polotem i fantazją. Chłopcy byli skupieni, przykładali się do każdego przyjęcia i podania piłki. Ostateczne zwycięstwo 4:2 i radość z niego mącą urazy Kuby Cybulskiego i Jana Wieczorka. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia , a dla całej drużyny wielkie brawa!

U-12: Białe Orły II – UKS 141 2:4 ( 1:2 )
bramki:
Jan Krawczynski , Kuba Kępka , Kostek Sobota , samobójcza.
UKS 141: K.Lichosyt, Żemajtys ? K.Brozowski, J.Wieczorek, R.Chmielewski, K.Sobota, Krawczyński, Matusiak, Kepka, Ziencik, Bura, Cybulski, Rawiński, Tomaszewski, Kuca, Szpanowski.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszych chłopców, wiele stworzonych sytuacji i jedna bramka strzelona, ale też jedna stracona po jednej jedynej kontrze gości . Droga połowa to szybki gol przyjezdnych i nasze ataki . Wyrównanie po pięknym strzale Kuby Kępki jeszcze napędził nasze ataki ale niestety to goście po stałym fragmencie objęli prowadzenie a w ostatniej akcji meczu ustalili wynik na 2:4 . Szkoda bo był to dobry mecz naszego UKS ale taka jest piłka. Cieszą widoczne postępy w grze drużyny, jak i poszczególnych zawodników w nowym systemie gry.

U-12: UKS 141 – Futbolowe Perspektywy 2:4 (1:1)
bramki:
Krawczyński, Kępka
UKS 141: K.Lichosyt, K.Nowak, Żemajtys, K.Brzozowski, R.Chmielewski, Bura, Zienick, K.Sobota, Dzieliński, Matusiak, Tomaszewski, Kuca, Krawczyński, Kępka, Szpanowski.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mocno osłabiona udała się na mecz z Polonezem Warszawa drużyna żółta 2008/09 w ramach szóstej kolejki ligowej. Niestety kontuzje ostatnio nie omijały Kostka Brzozowskiego, Jana Wieczorka, Michała Tomaszewskiego, Patryka Rawińskiego, a do tego dotknęły nas także choroby niektórych zawodników. Ci, którzy pojechali na mecz dali jednak z siebie wszystko i po emocjonującym meczu wywozimy punkt z Łabiszyńskiej. Gra bardzo dobra, pierwsza połowa na remis, gorszy dzień naszego bramkarza i dominacja w drugiej połowie – tak w skrócie można opisać wydarzenia boiskowe. Brawo za walkę i wiarę w odwrócenie losów meczu!

U-12: Polonez – UKS 141 2:2 (2:0)
bramki:
Kępka (2)
UKS 141: K.Lichosyt, Żemajtys, R.Chmielewski, Bura, Ziencik, Kuca, Matusiak, Krawczyński, Kepka, Cybulski, Dzieliński, Szpanowski.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Runda jesienna powoli dobiega końca, a gra grupy żółtej 2008/09 wygląda coraz lepiej z każdym meczem. W sobotę naszym rywalem był Junior Zacisze i było to spotkanie, które od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando. Nasi zawodnicy grali mądrze w obronie oraz kreatywnie i z fantazją w ataku. Efekt to sześć strzelonych goli i żadnego po stronie strat. Długo czekaliśmy na tak udany wynikowo mecz, ale chłopcy w pełni na niego zasłużyli ciężka pracą na treningach. Oby tak dalej!

U-12: Junior – UKS 141 0:6 (0:1)
bramki:
Matusiak (2), Kępka, Ziencik, K.Brzozowski, Szpanowski
UKS 141: K.Nowak, Żemajtys, K.Brzozowski, R.Chmielewski, Bura, Ziencik, Krawczyński, Kuca, Matusiak, Kępka, Tomaszewski, K.Sobota, Szpanowski, Dzieliński.


Kontakt

Znajdziesz nas też na: