Różne losy młodszych Orlików w delegacjach

Aktualności

30.10.2018

Dwa wyjazdowe mecze rozegrali w miniony weekend Młodziki U-10 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2009) trenerów Pawła Drożdża i Grzegorza Goneta, w których pokonali Victorię Zerzeń i ulegli Victorii II Sulejówek.

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
– W sobotę nasza „jedynka” rozegrała tym razem mecz w czwartej lidze. Ta zmiana miała na celu ogrywanie chłopaków na naturalnej nawierzchni, gdyż gra na takich boiskach raczej nie zdarza się nam, jak również chęć sprawdzenia jak nasi zawodnicy sprawdzą się w grze z drużyną, z którą będą rywalizować za rok III lidze. Co prawda do końca nie jestem zadowolony z gry zawodników, bo popełnialiśmy sporo błędów i chcieliśmy grać zbyt indywidualnie, udało się nam z trudnego terenu wywieźć trzy punkty.

U-10: Victoria Z. – UKS 141 II 4:8
bramki: Grabowski (2), M.Stępień (3), Rawinski (3)
UKS 141 II: K.Nowak, Sułkowski, L.Pietruliński, M.Borkowski, Grabowski, Rawiński, Kępka, M.Stępień.


Grzegorz Gonet, trener UKS 141 Warszawa:
? Niestety wyprawa do Sulejówka okazała się bolesna w skutkach. Zagraliśmy z bardzo dobrą drużyną, która pokazała nam, ile jeszcze pracy do wykonania czaka nas podczas treningów.

U-10: Victoria II S. – UKS 141 13:0
UKS 141: L.Pietruliński, Dawniś, Krukowski, R.Cieślak, Moryń, Wocial, B.Rzeszotek, Zając, Charyton, I.Jędrasik, W.Szewczuk, M.Rydzewski, Sułkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: