Udany tydzień starszych Żaków

Aktualności

16.05.2019

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszwa:
– Mecz wyjazdowy. Na innym boisku, na naturalnej murawie. UKS 141 miał zdecydowanie utrudnione zadanie i nie był to łatwy mecz. Nasz przeciwnik trzymał mocno i po każdej naszej bramce odpłacał strzałem. Dużo sytuacji niewykorzystanych, ale także pokaz umiejętności i zgrania drużynowego. Mecz skończył się remisem.

U-9: Victoria S. – UKS 141
UKS 141:
Ka.Janek, Karwicki, Filipczak, Grynowiecki, Konefał, Dauksza, Filipiuk, Gniadek, I.Małkiewicz, Jagodzinski.

Kuba Janus, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych „UKaSiaków”, dużo bramek padło z naszej jak i ze strony przeciwnika natomiast to my zwyciężyliśmy. W ostatniej kwarcie dużo się działo. Widać było chęć zwycięstwa.

U-8: UKS 141 – WBS
UKS 141:
Karwicki, Olawa, Ka.Janek, Maciak, Serzysko, Mi.Strzelczyk, Pszczoła, Antolik, P.Cieślak, M.Lichosyt, S.Molak.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dużo przyjemnej gry. Przeciwnik niewątpliwie na wyższym poziomie, ale „UKaeSiaki” nie odpuszczali do samego końca. Każda strzelona bramka była ogromną radością. Pozostaje nam dużo pracy, ale jedno jest pewne, ze chłopaki zostawili całe serducho na boisku.

U-8: UKS 141 – Talent
UKS 141:
M.Kumor, Zieliński, Iłowiecki, Maszkowski, Suchecki, Kępiński, Skibiński, Dziubak, Kućko, Mroczek, Matczuk, Kaczan, Szymańczuk, Podbielski, Leszczyński.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Wygraliśmy z liderem! Mam wrażenie, że chłopcy w tym sezonie nauczyli się czegoś bardzo dla mnie ważnego. Czegoś na co kładę ogromny nacisk. Walka musi być do samego końca! O każdą bramkę! Mecz z Polonią udowodnił, ze UKS 141 nigdy się nie poddaje. W pierwszym meczu przegraliśmy z nimi 9:3. Tym razem z podniesioną głową wygrywamy 6:5. W pierwszej połowie meczu wygrywaliśmy 3:0. Losy zmieniły się w 3 kwarcie gdzie przegrywaliśmy już 4:3. Polonia wyprzedzała nas o krok i w 4 kwarcie dobiła nas 5 bramką. Było na co popatrzeć w tym meczu. Chłopcy oddali wszystko. Nawet na ławce było pełne skupienie! W tych ostatnich minutach chłopaki udowodnili, ze przyjechali tu by wygrać i dopięli swego. Bramkę na 6:5 strzeliliśmy w ostatniej sekundzie spotkania. Wyszliśmy z jednym założeniem taktycznym, chłopcy skrupulatnie się z niego wywiązali. Za to im dziękuje!

U-8: Polonia – UKS 141
UKS 141:
Ka.Janek, Karwicki, Olawa, Dauksza, Filipczak, Filipiuk, Gniadek, Jagodziński, Konefał, M.Lichosyt, I.Małkiewicz, S.Molak, Pszczoła.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: