Wygrana i awans Orlików

Aktualności

12.11.2019

UKS 141 Warszawa U-10 (rocznik 2010) trenerów Macieja Starczewskiego i Alicji Sztobskiej pokonał w sobotę AP Eksadrę Rembertów 3:1 i przypieczętował awans do III ligi.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz od samego początku był wyrównany i toczył się w szybkim tempie.
Pierwsi bramkę zdobyli piłkarze z Rembertowa, ale my mimo licznych okazji nie mogliśmy trafić do bramki albo świetnie bronił bramkarz gości. Dopiero w drugiej połowie (trzeciej kwarcie) bramkę przeciwnika „odczarował” Olek Pszczoła. Po wyrównaniu nasz zespół osiągną dużą przewagę w meczu, która zaowocowała jeszcze lepszą grą i kolejnymi bramkami naszych młodych piłkarzy. Dzięki zwycięstwu zajęliśmy 1. miejsce w swojej grupie i awansowaliśmy na kolejny poziom rozgrywek. Gratuluję chłopakom sportowej postawy i liczę, że mecze w rundzie wiosennej będą również tak interesujące. Dziękuję również rodzicom za wzorową postawę kibica UKS 141 Warszawa przez całą rundę oraz za wspaniałą oprawę, która miała miejsce w sobotę po ostatnim gwizdku sędziego. Kto nie był na meczu, ten ma czego żałować.