Zmienne szczęście Trampkarzy

Aktualności

19.09.2019

W miniony weekend UKS 141 Warszawa U-13 (rocznik 2006/07) trenerów Kamila Rutkowskiego i Bartłomieja Sikory przegrali z Escolą Varsovią 0:4 i pokonali ASzWoj Rembertów 8:0.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W tym spotkaniu nie byliśmy wstanie przeciwstawić się sile rażenia ekipy Escoli. Robiliśmy, co mogliśmy, jednakże różnica pod względem umiejętności indywidualnych oraz doświadczenia meczowego była nadto widoczna. Mieliśmy również swoje sytuacje, niestety nie zdołaliśmy żadnej wykorzystać, a przeciwnik strzelił nam cztery gole, co było szczerze mówiąc najłagodniejszym wymiarem kary. Mimo porażki patrzymy z optymizmem w przyszłość, ponieważ cały czas się uczymy i dopiero zaczynamy naszą przygodę z piłką 11 osobową, a chęci oraz zaangażowania w dzisiejszym meczu nie można nam odmówić?

U-13: UKS 141 II – Escola Varsovia II 0:4
UKS 141 II:
Bonus, Siudek, Olczak, Bober, Głębicki, Jadczyk, Dąbkowski, Borkiewicz, Wolniewicz, T.Kumor, Makuła, P.Patorski, Ambroziak, Naumiuk.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od pierwszych minut nacisnęliśmy na przeciwnika w zasadzie tak go przytłaczając, że nie był w stanie wyprowadzić żadnej akcji poza swoją połowę boiska. Mimo tak ogromnej przewagi wynik do przerwy to zaledwie 1-0 dla „UKaeSiaków”. Po wznowieniu gry poczuliśmy się już swobodniej i zaczęliśmy kreatywniej grać w piłkę, co otworzyło drogę do zdobywania kolejnych goli. Do końcowych minut spotkania przewaga w posiadaniu piłki oraz inicjatywy przez nasz zespół utrzymała się i pozwoliła cieszyć się z końcowego rezultatu.

U-13: ASzWoj – UKS 141 0:8
bramka:
Długokęcki (4), Moroz (3), Rezler
UKS 141: Bonus, Siudek, Naumiuk, J.Rydzewski, Moroz, J.Mazur, Długokęcki, P.Patorski, Rezler, Ambroziak, McIntyre, Sitkowski, Sz.Góraj.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: