Zmienny weekend Orlików

Aktualności

19.09.2019

Orliki U-10 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010) trenerów Macieja Starczewskiego i Alicji Sztobskiej zaliczyli dwa kolejne mecze, wygrywając w lidze MZPN z FC Pumą i przegrywając w Lidze Wewnętrznej z Deltą Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz był od początku wyrównany, gra toczyła się w środku boiska. Nasz zespół dobrze operował piłką, dobrze podawał, chociaż nie zawsze w odpowiednim momencie i był lepiej ustawiony na boisku. Dzięki temu do przerwy wygraliśmy 3:1. Kolejne dwie kwarty do już zdecydowanie nasza dominacja na boisku. W tej części wszyscy „UKeSiacy” rządzili i dzielili na boisku, dokładają jeszcze siedem bramek. Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. Na wyróżnienie zasługują bramkarze: Janek i Kacper, zawodnicy grający na pozycji numer 6  Rafał i „Jagoda” oraz Kamil, który był w sobotę bardzo skuteczny grając jako „czwórka” i „piątka”, jak również pod bramką przeciwnika na „dziewiątce”. Brawo chłopaki!

U-10: FC Puma – UKS 141 2:10 (1:3)
UKS 141:
K.Janek, Karwicki, Serzysko, Filipczak, M.Lichosyt, Olawa, Pszczoła, Konefał, Grynowiecki, S.Molak, Filipiuk, Jagodziński, Antolik, Maciak.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Początkowo mecz był wyrównany, choć gra toczyła się na naszej połowie. Widać było małe doświadczenie i zgranie naszych zawodników. Z kolejki nie można odmówić im było waleczności i chęci gry. Do przerwy przegrywaliśmy 1:4. Druga połowa to dalsza dominacja młodych piłkarzy Delty i nagle nastąpił przełom. Nasi piłkarze strzelili szybko dwie bramki i uwierzyli, że ten mecz mogą wygrać. W tej części meczu gra się wyrównał i częściej toczyła się na połowie Delty. Zawodnicy UKS 141 dokonali rzeczy niemożliwej i ze stanu 1:8 wyrównali wynik meczu na 8:8. Wydawało się, że za chwilkę zdobędziemy zwycięską bramkę. Niestety ostatnie słowo należało do zawodników Delty. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu przegraliśmy 8:9. Mimo porażki brawa należą się naszym wszystkim młodym piłkarzom za świetną, sportową postawę w tym spotkaniu.

U-10: UKS 141 – Delta 8:9 (1:4)
UKS 141:
Celej, Iłowiecki, M.Kumor, Ludwikowski, Momot,
Maszkowski, Matczuk, Mroczek, Przytulski, Skibiński, Zieliński, Filoda, Kaczan.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: