Trudna sobota Orlików

AktualnościAktualności

26.05.2018

Orliki U-10 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008) trenerów Marcina Wierciocha i Dariusza Wendolowskiego mają za sobą dwa kolejne mecze: „UkaeSiacy” przegrali w lidze wewnętrznej z Deltą Warszawa 1:5, zaś potem ulegli Drukarzowi II Warszawa 2:9.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz bardzo wyrównany. Stworzyliśmy sobie znów mnóstwo sytuacji, których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. Cieszy możliwość ogrywania chłopców, dla których są to jedne z pierwszych meczów i zdobywania przez nich doświadczenia, miejmy nadzieje, ze zachęci ich to do cięższej pracy, bo jeszcze widać różnicę miedzy zawodnikami.

U-10: UKS 141II – Delta 1:5
bramka: Krawczyński
UKS 141 II: Żemajtys, K.Lichosyt, K.Janek – M.Szańkowski, Banasiak, Cyperling, K.Matusiak, Bura, Ziencik, Krawczyński, Ma.Koniarski, J.Wieczorek, Cybulski.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Faworytem spotkania była drużyna gospodarzy, ale mimo to chłopcy niesieni dopingiem rodziców mocno przeciwstawili się swoim rywalom, przez cały mecz walcząc o zwycięstwo. Determinacja i wola walki niestety nie wystarczyły. Po meczu cieszy, że chłopcy zrozumieli, iż w takich meczach trzeba zagrać mądrze taktycznie. Szkoda kilku sytuacji, których nie wykorzystaliśmy po dobrych kontrach.

U-10: Drukarz II – UKS 141 9:2
bramki: Bura, Krawczyński
UKS 141: Żemajtys, K.Lichosyt – Banasiak, Krawczyński, Ziencik, K.Brzozowski, M.Szańkowski, J.Wieczorek, K.Matusiak, Cyperling, Bura.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: