Trwa drugi sezon projektu UKS 141 Warszawa „Każdy może zostać piłkarzem”!

Projekt objęty patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe jest skierowany do uczniów szkół, przedszkoli oraz innych placówek wychowawczo-oświatowych Pragi-Południe.

Proponowane przez nas bezpłatne zajęcia odbywają się w danej placówce raz w tygodniu i stanowią przede wszystkim promocję piłki nożnej oraz aktywnego spędzania czasu przez dzieci i młodzież poza obowiązkowymi zajęciami szkolnymi. Ze swojej strony zapewniamy wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, sprawdzony na przestrzeni ostatnich lat program szkoleniowy oraz niezbędny sprzęt do treningu!

Zachęcamy do zgłoszeń za pośrednictwem formularza poniżej:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych moich przez administratora danych osobowych MKS Grochovia Warszawa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu możliwości kontaktu ze strony MKS Grochovia Warszawa.

    Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniu dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych i niniejszą zgodę składam dobrowolnie.

    x
  •  

Chcesz, aby Twoja placówka dołączyła do naszego projektu? Skontaktuj się z nami!

Mateusz Gębarowski
Dyrektor Sportowy
690-513-060
m.gebarowski@uks141.pl

Kontakt

Znajdziesz nas też na: