Trenuj z nami! #Grochovia

slider

10.03.2024

Grochovia Warszawa zaprasza dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2008-2018 do udziału w naborach do naszego klubu!

Nigdy nie grałaś/eś, ale masz w sobie pasję, determinację do tego sportu i chcesz zacząć z nami?

Kiedyś grałaś/eś, ale przestałaś/eś i chcesz wznowić treningi?

Już grasz w piłkę nożną, ale chcesz zmienić klub?

Jeśli na jedno z pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy uczniów i przedszkolaków ze wszystkich szkół na Pradze-Południe na próbne treningi, w czasie których będziecie mogli zapoznać się ze sposobem naszej pracy oraz sprawdzić czy chcecie trenować w naszych barwach!

Obecnie prowadzimy szkolenie w następujących kategoriach wiekowych:

  • Trampkarze U-15 (rocznik 2008/09)
  • Młodziki U-13 (rocznik 2010)
  • Młodzik U-12 (rocznik 2011)
  • Orliki U-11 (rocznik 2012)
  • Orlik U-10 (rocznik 2013)
  • Żak U-9 (rocznik 2014)
  • Żak U-8 (rocznik 2015)
  • Skrzat U-7 (rocznik 2016)
  • Skrzat U-6 (rocznik 2017/2018)

W ramach naszego klubu prowadzimy zespołowe treningi piłkarskie, indywidualne treningi techniczne, motoryczne oraz bramkarskie, jak również bierzemy udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, sparingach, turniejach oraz organizujemy półkolonie stacjonarne w Warszawie i obozy wyjazdowe!

Treningi w MKS Grochovia to nauka gry w piłkę nożną oparta na metodologii Coerver Coaching oraz wytycznych Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej połączona z dobrą zabawą. Aby zapewnić wszystkim naszym podopiecznym odpowiednie środowisko do piłkarskiego rozwoju dokonujemy podziałów na grupy treningowe ze względu na obecny poziom sportowy, przy czym posiadane umiejętności czysto piłkarskie nie są przedkładane nad cechy wolicjonalne i osobowościowe dziecka. 

Nasza definicja „sukcesu” jest bardziej złożona niż zrównanie jej do osiąganych wyników poszczególnych zespołów. Indywidualne wyszkolenie techniczne, wiedza taktyczna, przygotowanie motoryczne, zdrowe nawyki żywieniowe, zwycięska mentalność sportowca, kult codziennej pracy i samodoskonalenia, tworzenie lokalnej społeczności – to obszary, nad którymi pragniemy każdego dnia pracować z naszymi podopiecznymi i wierzymy, że jesteśmy w ich zakresie przekazać odpowiednie wartości, a w konsekwencji osiągać jak najlepsze wyniki podczas międzyklubowych rozgrywek. Dla nas jako klubu każdy zawodnik jest ważny i absolutnie nie jest anonimowy!


W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

adres e-mail: klub@grochovia.pl, tel.: 690-513-060 / 518-238-080

Zakładając w 2008 r. MKS Grochovia Warszawa przyjęliśmy konsekwentnie przestrzegane po dzisiaj założenie, że bez względu na możliwości zgłaszających się do nas dzieci obejmiemy szkoleniem wszystkich zdecydowanych na rozpoczęcie swojej przygody z piłką nożną w naszych barwach. Pragniemy wyrównać szanse, a w efekcie przyjąć w swoje szeregi dziewczynki i chłopców nie tylko najzdolniejszych, ale również tych, którzy potrzebują więcej czasu, pracy i uwagi, aby osiągnąć zadowalający ich poziom sportowy! Nie boimy się ciężkiej pracy, bowiem wierzymy, że dzięki zaplanowanym i konsekwentnym działaniom oraz we współpracy dzieci, ich opiekunów i naszych trenerów jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć sukces!


CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: