Zakończenie sezonu 2023/2024 w Grochovii!

slider

04.06.2024

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia sezonu 2023/2024. To był i nadal jest niezwykle intensywny okres dla nas wszystkich ??

Z przyjemnością informujemy, że 15 czerwca organizujemy imprezę dla naszych zawodników, trenerów i rodziców. W planach jest dużo atrakcji i spotkań między rodzicami, a także zawodnikami ???


?? Odbędzie się również wręczenie nagród na „Estadio Majdańska” w kategoriach:

a) Najlepsza Frekwencja

b) Najlepsze Wyniki Testów Sprawności Piłkarskiej

c) Zawodnik Fair Play

d) Największy Postęp

e) Największy Walczak

f) Najlepszy Zawodnik

(Wyniki na bazie statystyk i ankiet przesłanych do rodziców)

Wszyscy nagrodzeni zawodnicy dostaną pamiątkowe puchary ? Dodatkowo nagrodzeni zawodnicy w kategorii: Najlepsze Wyniki Testów Piłkarskich oraz Najlepszy Zawodnik dostaną vouchery na zakup sprzętu sportowego na stronie NaszeStroje ?


?? Dodatkowo odbędzie się turniej rodziców i trenerów danej grupy ?? Każdy Trener będzie grał z rodzicami ze swojej drużyny. Turniej planujemy w godzinach popołudniowych ?

?? Na bocznym boisku Estadio Majdańska będą dodatkowe atrakcje dla zawodników:

– stoisko FITLIGHT

– stoisko Tegball

– arena Street Soccer ?

– stoisko Freestyle Football ??

– piłkarski Dart

– stoisko z lodami ??

Po rozegranych meczach rodzice vs zawodnicy, każda drużyna otrzyma nagrody w swoich zespołach na boisku przy ul. Majdańskiej 30/36. Po rozdaniu nagród każdy zespół z Trenerem wybiera się do stoiska z lodami ?? To będzie niezwykły dzień, pełen ciekawych wydarzeń i atrakcji. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z zawodnikami i zawodniczkami. Liczymy na waszą obecność ?

W razie pytań prosimy o kontakt!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: