Zostań naszym sponsorem!

slider

10.03.2024

Grochovia Warszawa szuka sponsorów mogących wesprzeć jego działalność sportową na Grochowie! Wspólnie możemy zbudować silny lokalny klub! Zapraszamy do współpracy!

MKS Grochovia Warszawa to drugi co do wielkości klub sportowy na warszawskiej Pradze-Południe. Od 2008 r. nasi zawodnicy i trenerzy rywalizują na boiskach piłkarskich stolicy i całego Mazowsza. W trwającym sezonie 2021/2022 nasz klub prowadzi szkolenie dla zawodników urodzonych w latach 2008-2018, tj. dla 300 młodych zawodników, którzy są mieszkańcami Pragi-Południe oraz sąsiednich dzielnic i miejscowości.

W swojej codziennej działalności MKS Grochovia Warszawa łączy cechy klubów piłkarskich w tradycyjnym znaczeniu oraz dzisiejszych akademii piłkarskich. Na pierwszym miejscu stawiamy bowiem jednocześnie szkolenie piłkarskie oraz wpajanie właściwych wartości poprzez sport. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym nasi podopieczni będą mieli możliwie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju jako piłkarze i ludzie. Na co dzień nie tylko wspieramy najzdolniejsze jednostki, ale również wyrównywać szanse tym, którzy potrzebują więcej czasu, pracy i uwagi, aby osiągnąć zadowalający ich poziom sportowy.

Bieżący sezon to również czas wielu zmian w naszym klubie. Stopniowo udoskonalamy nasze metody treningowe, poszerzamy bazę obiektów, na których trenujemy, wyszukujemy nowych szkoleniowców oraz inwestujemy w rozwój tych nadal współpracujących z nami. Pierwsze efekty wprowadzonych kilka miesięcy temu zmian są już widoczne: nasi najstarsi zawodnicy zasilili akademie najsilniejszych klubów w Warszawie, niektóre nasze zespoły wywalczyły awans do wyższej klasy rozgrywkowej, liczba nowych zawodników stale rośnie. O wszystkim co dzieje się w naszym klubie informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów w mediach społecznościowych. Jak zapewne dobrze Państwo wiedzą, wkrótce również nasz klub zmieni swoją nazwę na bardziej adekwatną do obecnej skali działalności.

Należy wyjaśnić, że nasza codzienna działalność mogła dotychczas funkcjonować dzięki składkom członkowskim naszych zawodników, jak również dotacjach z Urzędu m.st Warszawy oraz Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st Warszawy, które w latach 2009-2022 zaufały nam i powierzyły realizację zadań w zakresie szkolenia oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Aby móc kontynuować nasz rozwój i wprowadzić w klubie wszelkie niezbędne zmiany, pragniemy zwrócić się do Państwa o wsparcie. W zakresie swoich obecnych możliwości pragniemy zaoferować Państwu nawiązanie współpracy, która mogłaby przyjąć następujące formy:

W tym miejscu pragniemy również wskazać, że od początku 2022 r. istnieje zachęta podatkowa dla przedsiębiorców, którzy angażują się w działalność społecznie pożyteczną (CSR) i wspierają działalność sportową, kulturalną, szkolnictwo wyższe oraz naukę, i w ten sposób wspierają rozwój lokalnych społeczności. Firmy mogą odliczać 100 proc. kosztów uzyskania przychodów, oraz ? w ramach dodatkowej ulgi sponsoringowej ? zyskały możliwość odliczenia dodatkowych 50 proc. kosztów!

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów form możliwej współpracy lub mogą pomóc nam w nawiązaniu współpracy z takim podmiotem prosimy o kontakt: 690-513-060 lub klub@grochovia.pl!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: