WSPÓŁPRACA

MKS Grochovia Warszawa to drugi co do wielkości klub sportowy na warszawskiej Pradze-Południe. Od 2008 r. nasi zawodnicy i trenerzy rywalizują na boiskach piłkarskich stolicy i całego Mazowsza. W trwającym sezonie 2020/2021 nasz klub prowadzi szkolenie dla zawodników urodzonych w latach 2008-2018, tj. dla 300 młodych zawodników, którzy są mieszkańcami Pragi-Południe oraz sąsiednich dzielnic i miejscowości.

W swojej codziennej działalności MKS Grochovia Warszawa łączy cechy klubów piłkarskich w tradycyjnym znaczeniu oraz nowoczesnych akademii piłkarskich. Na pierwszym miejscu stawiamy bowiem jednocześnie szkolenie piłkarskie oraz wpajanie właściwych wartości poprzez sport. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym nasi podopieczni będą mieli możliwie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju jako piłkarze i ludzie. W swojej codziennej pracy nie tylko wspieramy najzdolniejsze jednostki, ale również wyrównywać szanse tym, którzy potrzebują więcej czasu, pracy i uwagi, aby osiągnąć zadowalający ich poziom sportowy.

Bieżący sezon to również czas wielu zmian w naszym klubie. Stopniowo udoskonalamy nasze metody treningowe, poszerzamy bazę obiektów, na których trenujemy, wyszukujemy nowych szkoleniowców oraz inwestujemy w rozwój tych nadal współpracujących z nami. Pierwsze efekty wprowadzonych kilka miesięcy temu zmian są już widoczne: nasi najstarsi zawodnicy zasilili akademie najsilniejszych klubów w Warszawie, niektóre nasze zespoły wywalczyły awans do wyższej klasy rozgrywkowej, liczba nowych zawodników – pomimo sytuacji epidemicznej w kraju – od września wzrosła, a także znaleźliśmy nowy dom w postaci stadionu przy ul. Podskarbińskiej, gdzie rozgrywamy swoje treningi i mecze. O wszystkim co dzieje się w naszym klubie informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów w mediach społecznościowych.

W tym miejscu należy wyjaśnić, że nasza codzienna działalność mogła dotychczas funkcjonować dzięki składkom członkowskim naszych zawodników, jak również dotacjach z Urzędu m.st Warszawy oraz Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st Warszawy, które w latach 2009-2020 zaufały nam i powierzyły realizację zadań w zakresie szkolenia oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Aby móc kontynuować nasz rozwój i wprowadzić w klubie wszelkie niezbędne zmiany, pragniemy zwrócić się do Państwa o wsparcie. W zakresie swoich obecnych możliwości pragniemy zaoferować Państwu nawiązanie współpracy, która mogłaby przyjąć następujące formy:

Kontakt

Znajdziesz nas też na: