Treningi indywidualne z Grochovią!

Aktualności

12.03.2024

Treningi indywidualne z Grochovią ?? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą treningów indywidualnych??? https://grochovia.pl/treningi-indywidualne/


W myśl zasady inspiruj i zachęcaj staramy się zachęcać naszych zawodników do pracy jednostkowej jako uzupełnienie do treningów zespołowych. W tym celu dysponujemy ofertą treningów indywidualnych, które dają możliwość spersonalizowanego podejścia do każdego zainteresowanego oraz poprawy wszystkich mankamentów występujących w grze z zakresu: techniki oraz motoryki ???

W dzisiejszej piłce nożnej efektywność oraz szybkość działania jest kluczowa, aby móc osiągnąć poziom mistrzowski, zatem zajęcia spersonalizowane dzięki swojej dużej intensywności wspomagają systematyczny progres ? Podczas takiej formy trener skupiony jest tylko i wyłącznie na jednym zawodniku co pozwala na lepsze dostrzeżenie indywidualnych braków. Organizm natomiast przyzwyczaja się do większego i częstszego wysiłku co może w przyszłości przełożyć się na dobrą kondycję czy też wytrzymałość siłową i tlenową. Trener podczas takiej jednostki może bardziej zintensyfikować trening, a także lepiej dotrzeć do zawodnika i zmobilizować go do ciężkiej pracy ?


Trening indywidualny niekoniecznie musi oznaczać pracę na boisku. Samodzielnie z trenerem można również odbywać treningi na siłowni, w celu zwiększenia siły u zawodnika. Istnieje również opcja treningów mentalnych. O to, co w danym momencie jest dla piłkarza najbardziej przydatne dba trener. Przygotowuje on bowiem plan treningowy w oparciu o nasze możliwości i aspekty, które chcielibyśmy poprawić ? Intensywność i efektywność jednego treningu indywidualnego możemy porównać do czterech treningów w grupie ??

Kontakt

Znajdziesz nas też na: